Dergileri ücretsiz okumak için ÜYE OLUNUZ ya da GİRİŞ YAPINIZ.

ST Üretim Club


ST Üretim Club, 2500 kişi…

Fabrikaların üretim, yatırım ve satın alma süreçlerinden sorumlu 2500 kişinin üye olduğu ST Üretim Club hızla büyüyor. 2015 yılında kurulan Club’ün üyeleri arasında, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarında çalışan kişiler de yer alıyor.

Kimler Üye

ST Üretim Club üyeleri arasında; gıdadan kimyaya, otomotivden beyaz eşyaya, makina imalatından çimento üretim tesislerine kadar, hemen her sektörden firmalar yer alıyor. Firma ve kişi bazında yeni üye listeleri her ay ST dergilerinde
yayımlanıyor.

Üyeliğin Avantajları
ST Üretim Club üyelerine VIP Card hediye ediliyor. Bu card sayesinde üyeler; ST zirvelerine ulaşım desteği, ücretsiz yeme içme olanakları, indirimli uçak bileti ve konaklama gibi imkanlardan yararlanıyorlar.

Üyelerin Faaliyeti
ST Üretim Club üyeleri; aynı zamanda ST dergileri ve ST zirvelerinin içeriğinin oluşmasında aktif rol alıyor. ST dergilerinin içeriği her ay üyelerden görüş alınarak hazırlanıyor. Böylece fabrikaların güncel bilgi ihtiyacı net bir şekilde karşılanmış oluyor. ST zirvelerin sunum konuları, yine üyelerin onayına sunularak belirleniyor.

Profesyonel Network
ST dergilerinin bir oluşumu olan ST Üretim Club üyeleri, farklı illerde bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacak. Gerçekleşecek organizasyonlarda meslektaşlarıyla görüş alışverişinde bulunarak, kişisel ve profesyonel networklerini geliştirme imkanı bulacaklar.